Sintat Pa2xpro M3

Shitet nga: muhamet 31 Tet 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sintat pa2xpro dhe M3.. sintat jane ne gjenjdje perfecte si ne fotografi ashtu jane: te perdorura vetem nga une| jane me programe 3 seta pa2x dhe M3 me te gjitha ngjyrat...te in teresuarit le te telefonojn..
cmimi 4100 te dy sintat tu i perfshi edhe mbaajtesen dhe karigen...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim