Sinti Korg prophecy ne gjendje shume te mir

Shitet nga: korg 29 Sht 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet sinti Korg prophecy ne gjendje shume te mir nr 049487292
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim