Sinti propehcy 200 euro urgjent

Shitet nga: Korg 23 Nën 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet sinti propehcy ka ngjyra te ndryshme dhe shume te mira 200 euro urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim