Sintin Krog pa80

Shitet nga: Minator 21 Shk 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sintin ne gjendje te mir kah tirma plot e ngjyra osht shum shum ne gjendje te mir muni edhe viber +38649718840
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim