YAMAHA

Shitet nga: Hilmi 11 Sht 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
YAMAHA PSR A2000 , eshte ble i ri dhe mka mbet ne studio pa e perdor asnjehere , po e shes per arsye se nuk pom bjen me perdor veq po rrin .... ka ngjyra dhe ritma perfekt ( shqip ) e kan bo apostafat per ballkan ka edhe sete extra me ritme e ngjyra per ket sint me nje fjal i ka krejt qka duhet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim