Yamaha piaggero np-31

Shitet nga: Lumi 21 Pri 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
http://usa.yamaha.com/products/musical-instruments/keyboards/digitalkeyboards/dk_-_piaggero/np-31/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim