Yamaha psr 295 (sintisajzer me adapter dhe mbajtes

Shitet nga: Drini 17 Gsh 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Sintisajzer ne gjendje te re me adapter edhe mbajtes partiturave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim