Yamaha psr a1000

Shitet nga: ekrem 09 Mar 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Yamaha psr a1000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim