yamaha dgx 550

Shitet nga: bledar 02 Pri 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: Digjitale
pianino elektrike 7 oktava
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim