korg.pa 50 ne.xhendje fantastike

Shitet nga: korg pa 50 08 Nën 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes korf pa 50 ne gjendje shum te mir i gateshem.per qfar do lloj neje ose dasma i posedon te gjitha ritmet si shot tallava oriental defa tupana gajde 7/8 9/8 balada meni fjal.prefeket boj drrim me sint mat tmir edhe jap.pare qmimi.i.sintit korg pa 50 kushton 500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim