korg triton ler

Shitet nga: korg triton lee 11 Nën 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes korg triton leee ne gjendje prefekte me shum ngjyra tbukra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim