mikrofon mikset

Shitet nga: xxxxxxx 18 Dhj 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shitet urgjent mikrofoni edhe mikseta urgjent qmimi shum i volitshem miklrofon rode kontakt 045597202

TAG
pitbull tolf 2 golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 qen kamion kerr mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim