ofroj muzik live dhe zerim me qera

Shitet nga: ofroj muzik live dhe zerim me qera 17 Tet 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Ofroj muzik live ose zerim me qera per ahengje te ndryshme familjare .qmimi i arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim