shes urgjent sintin CASIO

Shitet nga: nezir 16 Nën 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sintin CASIO shum pak te perdorur. Ka mbi 130 muzika DEMO te cilat munden me u percjell me nota shtese sipas deshires. Eshte shum i mir si per fillestar ashtu edhe per njerez qe kan deshire te eksplorojne dhe punojne muzika te ndryshme.shum praktike per ta bart me vete nese shkoni ne kurs ose ne ndonje shfaqje.
Per me shum info 045 693 260 ose
Viber +37744 181 031

Çmimi 200 euro i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim