sinti profesional Technics

Shitet nga: rexhep 12 Nën 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shitet sinti ne gjendje të mir TECHNICS sapo ardhun nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim