Pop Filter Rrjet per mikrofon

Shitet nga: dgt 22 Nën 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes nje pop filter - rrjet per mikrofon . I pa perdorur ne gjendje perfekte rrjet 2 anësore . 30 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim