RCF line arrea

Shitet nga: RCF 29 Mar 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet RCF line arrea ne gjendje mjaft te mire.
Vetem 2 sezona i perdorur kryesisht sezonin veror.Mundesi kombinimi me veture.

Tel: 045633394 dhe 045650221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim