2 boxa nga Gjermania extra Lir LEXOO

Shitet nga: ¤¤¤ 28 Nën 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Urgjent shes 2 boxa te ardhur nga Gjermania shume pak te perdorur . Ne gjendje perfekte . Jane te gjat me fuqi deri 200 w .... te pershtatur per dj lokale e tj .. Shiten me qmim 80 euro komplet ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim