BASA B&C 18 PS100

Shitet nga: B&C 04 Shk 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Jan te ri pa perdor asniher. Qmimi per dyt esht 400 euro...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim