Basin per kerr

Shitet nga: lavdim 04 Sht 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes basin per kerr eshte ngjendje shume tmire eshte i punuar me dor per qef ose ndrroj me ndonje send qe me konvenon

Mundeni me kontaktu edhe ne viber
+37744781795
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim