DYNACORD Forum line F8

Shitet nga: Dynacord 12 Maj 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes dy kutia te modelit dynacord f8 te pa perfunduara ka mbet veq venin e dorzav me ju qel dhe mi vesh me tepi. Qmimi per dy cop 220 euro dhe esht fixxxxx
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim