Digidesign MBox 2 Usb Audio Interface

Shitet nga: Egzon 09 Shk 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Features & Specs:

USB audio/MIDI interface
24-bit/48kHz A/D/A;
2 channels
2 XLR mic inputs with upgraded preamps
2 - 1/4" instrument jacks
2 TRS line-level jacks
S/PDIF I/O
Monitor L/R 1/4" outs
USB out
1/4" headphone jack with level

Kjo Kartel e hap Pro Tools!!!!

Programet qe mund te ipen shtes me licens:
SampleTank2 SE
Amplitube LE
TrackS EQ

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim