Dj & Tupan

Shitet nga: Dj Kenny 20 Pri 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Muzike per ahengje te ndryshme
Nr. ne Viber: +37744 367 331
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim