Dj controller hercules

Shitet nga: Drin 20 Jan 01:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Ne gjendje te rregullt, punon me virtual dj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim