Dynacord F 150

Shitet nga: Dynacord 14 Shk 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes horne per Dynacord F150 dhe Dynacord F9 poashtu krosoverat pasiv per F150 si dhe dorza per Dynacord.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim