Dynacord F8

Shitet nga: Isa 04 Shk 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes kutiat te modelit Dynacord f8 bas bina te sistemit Dynacord Power Max5. Kutiat jan te punuara shum profesional. Fotot jan reale nuk jan nga interneti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim