Gemini MM-03 19" Professional 5 Channel Stereo Mix

Shitet nga: fitim 22 Maj 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes Mixeten ne gjendje perfekte shum praktike e ardhun nga Zvicrra Gemini MM-03 19" Professional 5 Channel Stereo Mixer

MM Series standard features
5 stereo channels
8 line, 3 Mic, 2 convertible phono/line RCA inputs
Master, record, & zone RCA outputs
1/4 balanced master outputs
3 band rotary EQ per channel with cut feature
Assignable cross fader
Rotary gain channel control
Rotary master, zone, balance & cue volume controls
XLR-1/4" combo Mic input
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim