Gemini mm 03 mix

Shitet nga: Fitim 21 Tet 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Gemini mm 03 mix
shes mixeten per Dj pothuajse e re me 5 kanale miximi me fuqi 250 w
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim