Gemini mm03

Shitet nga: fitim 10 Shk 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet Mixeta Gemini mm03 e ardhur nga Zvicrra e pershtatshme per Dj per Dasma me 9 kanale me fuqi deri ne 500wat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim