Guitar procesor "Genesis 3"

Shitet nga: Gentian 06 Shk 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet procesori "Genesis 3" ne gjendje te rregullt shum pak i perdorur.
I mungon vetem adapteri(gajtani)
Çmimi : 80 euro
Nr. i tel: 049/869-060 ose Viber 049/619-358
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim