Instrumente muzikore

Shitet nga: faton 14 Gsh 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Sound card Tc Eletronic
Monitor pasic Tannoy releave 6
Miksete Roland Vm 3100 pro
Degjuese Sure srh 840
pojaqalle Yamaha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim