JBL 2206H

Shitet nga: Jbl 25 Sht 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes vetum ni bas 12" modeli JBL 2206 ne gjendje te rregullt esht ky ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim