KARTELA AVID PER STUDIO PROFESIONALE

Shitet nga: kartela 19 Nën 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   369 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
avid digidesign 002 rack. sht ne gjendje te rregullt punon perfekt ne mac dhe windows qmimi fiks 300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim