KARTELA PROFESIONALE 44.1 ;48 ;88.2 ;96 KHZ S.RATE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: studio 14 Sht 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
kartela esht digidesign 002 ose avid tani esht shum e ruajtur punon perfekt esht shum profesionale punon ne windos xp - windows 7 8 mac etj.. qmimi i pa diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim