Komplet paisje per studio - LEXOO

Shitet nga: dgt 28 Nën 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   480 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes komplet paisjet per studio . Jane te gjitha te reja ne gjendje perfekte .

1) Kartela e zanit Alpha lexicon 2 input stereo mono - 4 output .
2) Pop filter - rrjet per mikrofon

3) Mixeta f4 4 chanel effekte delay +48 phantom e re ne paket
4) Monitora - Zvoqnika aktiv Konig
Se bashku me keto paisje vjen dhe
Programi Professional per inqizime Cubase 5 me gjitha efektet !!.

Paisjet jane te gjitha te reja dhe ne gjendje perfekte
Qmimi 400 euro ..
Prishtine - Veternik !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim