Kufje logitech

Shitet nga: kufje 05 Tet 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes kufje logitech profisjonal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim