Line 6 pod XT live

Shitet nga: Genti 06 Shk 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet procesori urgjent ,eshte perdor shum pak per violine ,ka ngjyra te ndryshme,po ashtu ka shum ngjyra per gitare
Mund te kontaktoni dhe ne viber me keta numra te tel..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim