Line Stage LTR 104 4 way line tranformer matchbox

Shitet nga: niki 26 Tet 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Line Stage
4 way line
transformer matchbox
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim