M-Audio Projectmix i/o kartel e zerit per kompjute

Shitet nga: Elvis 13 Nën 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes kartelen e zerit m-audio, 18 kanalleshe. Ka problem me firewire chip, nuk e njef kompjuteri, mirpo cdo gje tjeter i punon perfekt.
Cmimi shuume i lire.

Tel 044101188 vetem me viber sepse jam jashte shtetit. Paisja eshte ne Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim