MID BAS B&C 15 NW76

Shitet nga: B&C Dje 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Jan shum pak te perdorun dhe jan po thuajse te ri qmimi per cop esht 190 euro jan shum te mir per dynacord f150 etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim