MIKROFON PROFESIONAL RODE NT1a

Shitet nga: mikrofoni 10 Nën 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
mikrofoni esht I pa perdorur ne gjendje perfekte mund te shkruani edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim