MIXERI BEHRINGER EURORACK 8CH

Shitet nga: mixeta 09 Tet 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Esht ne gjendje te rregullt mundt te provohet kontaktoni dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim