Mackie d8b [Digital 8 Bus]

Shitet nga: Ben Haliti Dje 01:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet Mikseta Mackie d8b, eshte Digital + Analog. Vjen me CPU te vetin, nje monitor Gratis, kartela e zerit RME Hammerfall Digi 96/52 [qe kushton perafersisht 700 euro, poashtu gratis] + tavolina e punes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim