Mbajtese e shkurt per mikrofon

Shitet nga: niki 30 Sht 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Mbajtese e shkurt per mikrofon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim