Mikrofon per studioo

Shitet nga: Fitimi 29 Dhj 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes mikrofonin e ri i pa pedorur per studioo bej ndrrim me gjithqka nese me konvenon
Press bleres seriozz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim