Mikser Yamaha

Shitet nga: Jonid 30 Mar 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shum pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim