Mixeta behringer 8 kanalshe

Shitet nga: mixeta 13 Nën 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

159 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Mund te kontaktoni dhe ne viber +38649302959
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim