Mixeta behringer Eurodesk mx 2442A

Shitet nga: ardi 28 Sht 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Mixeta eshte ne gjendje te rregullt 24 kanalshe punon perfekt keni dhe video ka 150 wat mund dhe te provohet kontaktoni dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim