Mixeta spirit live 4

Shitet nga: Gzimi 17 Gsh 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Eshte ne gjendje perfecte shum pak e perdorur ka edhe koferin per transport ndrrim i mundshem me pajisje te lamis psh ; altroparlant 15 inq e tj e tj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim