Mixeta te vogla me efekte

Shitet nga: dgt 28 Nën 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   80 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes mixeta te vogla 4-6 kanale pa fuqi . Me efekte . Praktike per inqizime dhe per dj ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim